Депутати-мажоритарники з Чернівецької області в червні зареєстрували вісім законопроектів

Вісім законопроектів та чотирнадцять депутатських запитів. Такий результат законотворчої діяльності протягом червня у народних депутатів, обраних в мажоритарних округах Чернівецької області. Цього місяця Микола Федорук, Іван Рибак, Григорій Тіміш та Максим Бурбак надали перевагу колективній підготовці законодавчих ініціатив, зареєструвавши сім з восьми законопроектів у співавторстві з іншими колегами.

Такі дані аналізу діяльності народних обранців станом на 1 липня, який щомісячно проводить Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА на основі офіційної інформації сайту Верховної Ради України та парламентського сайту ОПОРИ РАДА.

Законотворча діяльність мажоритарників області у червні стосувалася призначення чергових місцевих виборів; внесення змін до закону про столицю; удосконалення положень з питань діяльності Національного антикорупційного бюро України; розвитку виробництва та ринку альтернативних палив; відзначення 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука; змін до регламенту Верховної Ради щодо удосконалення механізму наближення законодавства України до права ЄС; спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги; призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника членам сімей осіб, загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії, одержаних під час участі в Революції Гідності.

Депутатські запити стосувалися необхідності ремонту автодороги обласного значення Замостя-Коритне Вижницького району; прискорення фінансування Районної програми профілактики, діагностики та лікування вірусного гепатиту мешканців Путильського району; проведення комплексного службового розслідування відповідно до клопотання Заслуженого лікаря України Дригибка Омеляна Георгійовича; вжиття заходів для проведення капітального ремонту об’їзної автомобільної дороги в смт. Глибока; включення до переліку відібраних програм і проектів регіонального розвитку на 2016 рік окремих об’єктів освітянської галузі Новоселицького району; притягнення до відповідальності Михайла Папієва через зловживання службовим становищем та перешкоджання вільному здійсненню громадянами свого виборчого права у 2012 році; перенесення Чернівецького обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру за межі міста Чернівці; виділення фінансування на завершення будівництва навчального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; зволікання Державною фіскальною службою України стосовно будівництва і введення в експлуатацію пунктів пропуску на кордоні з Румунією.

Народні депутати-мажоритарники Чернівецької області відзначились протягом червня відмінною відвідуваністю пленарних засідань.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

Народний депутат від 201 виборчого округу Микола Федорук став співавтор двох законопроектів: проекту Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року та Проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про столицю України – місто-герой Київ”. Нардеп був присутній на усіх пленарних засіданнях червня Верховної ради.

Жодного депутатського запиту мажоритарником протягом червня зареєстровано не було. Депутат тричі виступив на сесії, висловлюючись стосовно підтримки фракцією законопроекту про внесення змін щодо співфінансування доріг державного значення, пропонуючи власний законопроект про місцеві вибори та закликаючи голосувати за той законопроект про місцеві вибори, який набере найбільшу кількість голосів.

Станом на 1 липня з початку роботи в парламенті нового скликання Микола Федорук зареєстрував 18 законопроектів, 15 з яких у співавторстві. 11 законодавчих ініціатив вже підписані Президентом (усі стосуються перейменування, зміни меж та категорій населених пунктів). Окрім того на рахунку нардепа два депутатські запити. З початку роботи Верховної Ради VIII скликання народний депутат 21 раз виступав на сесіях, пропустив шість пленарних засідань та одне засідання комітету.

Народний депутат від 202 виборчого округу Іван Рибак став протягом місяця співавтором одного законопроекту про внесення змін до законодавства України щодо удосконалення окремих положень з питань діяльності Національного антикорупційного бюро України. Нардеп підготував протягом останнього місяця три індивідуальних депутатських запити. Два стосувалися необхідності ремонту автодороги обласного значення О-26002 Замостя-Коритне Вижницького району Чернівецької області, адресовані голові Чернівецької обласної державної адміністрації та Державному агентству автомобільних доріг України, і ще один – щодо прискорення фінансування Районної програми профілактики, діагностики та лікування вірусного гепатиту у 2015-2016 роках мешканців Путильського району, і також на ім’я голови Чернівецької ОДА.

Іван Рибак чотири рази виступав на сесії з місця та два рази передав слово. Під час одного з виступів закликав не голосувати за законопроект про внесення змін щодо визначення норм обов’язкового захисту інформації у зв’язку з його корупційною складовою. А протягом інших трьох висловлював підтримку: Проекту Закону про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо розвитку автомобільних доріг державного значення, який дасть можливість уряду залучати кошти для ремонту доріг у міжнародних фінансових інституціях під державну гарантію; Проекту Закону про внесення змін щодо забезпечення функціонування місцевого самоврядування, зазначивши, що треба доповнити даний законопроект нормою, яка б давала можливість повернутись на посади всім тим, хто вже вийшли на пенсію; Проекту Закону про ратифікацію Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО про перезахоронення радіоактивних відходів, що утворилися внаслідок виконання військових програм колишнього СРСР в Україні (не зважаючи на те, що його не розглядав відповідний профільний комітет Верховної Ради).

Народний депутат був присутній на усіх пленарних засіданнях Верховної Ради протягом червня.

За усю каденцію Іваном Рибаком зареєстровано 16 законопроектів, 13 з яких у співавторстві. Жоден з них поки не став чинним актом. Окрім того на рахунку нардепа 21 депутатський запит. Також народний депутат 34 рази брав слово на сесіях, не пропустив жодного засідання комітету, але був відсутнім на двох пленарних засіданнях та ще на двох не здійснював електронної реєстрації.

Народний депутат від 203 виборчого округу Григорій Тіміш став протягом червня співавтором одного Проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розвитку виробництва та ринку альтернативних палив, дерегуляції виробництва біоетанолу та гармонізації законодавства з нормами Європейського Союзу та Енергетичного Співтовариства.

Григорій Тіміш підготував сім депутатських запитів. Чотири з них стосувались конкретного мешканця виборчого округу, а саме проведення комплексного службового розслідування відповідно до клопотання Заслуженого лікаря України Дригибка Омеляна Георгійовича. Вони були надіслані Міністерству юстиції, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству охорони здоров’я та Генеральній прокуратурі. Двома запитами нардеп цікавився в Чернівецької обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг області вжиттям заходів для проведення капітального ремонту об’їзної автомобільної дороги в смт. Глибока. Ще один індивідуальний депутатський запит був написаний на ім’я голови Новоселицької РДА щодо включення до переліку відібраних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році, окремих об’єктів освітянської галузі Новоселицького району. Таким чином, депутатські запити Григорія Тіміша також стосуються місцевих інтересів виборчого округу №203.

Нардеп жодного разу не виступав, хоч і був присутній на усіх пленарних засіданнях Ради у червні.

З початку депутатської діяльності Григорій Тіміш зареєстрував сім законопроектів (усі в співавторстві), з яких підписані Президентом чотири Проекти Постанови. Окрім того на рахунку нардепа 34 депутатські запити та два виступи на сесії. З початку роботи парламенту пропустив три засідання комітету, був відсутній на п’яти пленарних засіданнях та ще по три рази не здійснював письмової та електронної реєстрації.

Народний депутат виборчого округу 204 Максим Бурбак зареєстрував протягом місяця чотири законопроекти. Три з них підготовлені у співавторстві і стосуються змін до регламенту Верховної Ради щодо удосконалення механізму наближення законодавства України до права ЄС, змін до Митного кодексу України щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги, змін до закону про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування щодо призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника членам сімей осіб, загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії, одержаних під час участі в Революції Гідності. Проект Постанови про відзначення 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука 15 червня 2016 року підготовлений народним депутатом самостійно.

Максим Бурбак зареєстрував протягом червня чотири індивідуальних депутатських запитів. Один запит було направлено до Генеральної прокуратури щодо притягнення до відповідальності колишнього голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва через зловживання службовим становищем та перешкоджання вільному здійсненню громадянами свого виборчого права у 2012 році. Інші три надіслані Прем’єр міністру та стосувалися вирішення питання перенесення Чернівецького обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру за межі міста Чернівці, виділення фінансування на завершення будівництва навчального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, зволікання Державною фіскальною службою України стосовно будівництва і введення в експлуатацію пунктів пропуску на кордоні з Румунією.

Також мажоритарник чотири рази виступав в парламенті та три рази передав слово. Два виступи стосувалися Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення функціонування місцевого самоврядування, яким скасовується тимчасова заборона на виплату призначених пенсій посадовим особам місцевого самоврядування, що працюють на виборних посадах, до складання ними своїх повноважень після проведення чергових місцевих виборів у 2015 році. Ще один виступ був пов’язаний з розглядом Проекту Закону про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб. Скористався нардеп виступом щоб запитати міністра інфраструктури щодо напрямків розвитку морських портів, кількості залучених інвестицій та щодо ймовірності блокування проведення конкурсу на керівника Іллічівського морського торгового порту.

Народний депутат був присутній на усіх пленарних засіданнях, але не здійснив письмової реєстрації на одному з них.

З початку нової каденції Максим Бурбак зареєстрував 12 законопроектів, 9 з яких у співавторстві. Жоден з них поки не підтриманий. Народний депутат підготував протягом своєї роботи в парламенті 12 депутатських запитів, 15 разів виступав на сесіях, був відсутній на чотирьох пленарних засіданнях, на одному не здійснив письмової реєстрації, та одному засіданні комітету.

Про діяльність народних депутатів з Чернівецької області за минулі місяці можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

Детальніше:
Владислав Баранський, 0669053642, v.baransky@opora.org.ua

1,142 comments

 1. Iím impressed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog thatís both equally educative and amusing, and without a doubt, you have hit the nail on the head. The problem is something that too few men and women are speaking intelligently about. I am very happy I found this in my hunt for something concerning this.

 2. You are so awesome! I do not think I’ve truly read through something like this before. So good to discover someone with some genuine thoughts on this subject matter. Really.. many thanks for starting this up. This site is one thing that’s needed on the internet, someone with some originality.

 3. After going over a handful of the articles on your blog, I truly like your way of writing a blog. I book-marked it to my bookmark site list and will be checking back in the near future. Please check out my web site as well and tell me what you think.

 4. This is the right blog for anybody who hopes to find out about this topic. You understand so much its almost tough to argue with you (not that I personally would want to…HaHa). You definitely put a new spin on a topic which has been written about for ages. Excellent stuff, just wonderful!

 5. Your style is so unique compared to other people I’ve read stuff from. Thanks for posting when you have the opportunity, Guess I will just bookmark this blog.

 6. I want to express some thanks to the writer for bailing me out of this scenario. Right after researching through the search engines and finding tips which were not powerful, I believed my entire life was over. Living without the presence of strategies to the difficulties you’ve resolved as a result of your main guide is a critical case, as well as the kind which could have adversely affected my entire career if I had not discovered the blog. Your primary understanding and kindness in playing with all things was helpful. I am not sure what I would have done if I had not discovered such a solution like this. I can at this moment look forward to my future. Thank you very much for your specialized and result oriented guide. I will not be reluctant to endorse your web blog to any individual who needs and wants guidelines on this problem.

 7. I truly love your website.. Pleasant colors & theme. Did you make this web site yourself? Please reply back as I’m planning to create my own personal blog and would like to know where you got this from or just what the theme is named. Thanks.

 8. Amazing! This blog looks exactly like my old one! It’s on a totally different topic but it has pretty much the same page layout and design. Superb choice of colors!|

 9. You’re so interesting! I do not think I have read through a single thing like that before. So great to discover another person with a few genuine thoughts on this topic. Seriously.. thank you for starting this up. This site is something that’s needed on the internet, someone with a bit of originality!

 10. I’m very pleased to discover this web site. I need to to thank you for ones time for this particularly wonderful read!! I definitely liked every bit of it and I have you book-marked to see new things on your web site.

 11. Woah! I’m really enjoying the template/theme of this site. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very difficult to get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance. I must say you’ve done a amazing job with this. In addition, the blog loads extremely fast for me on Opera. Outstanding Blog!

 12. Woah! I’m really digging the template/theme of this blog. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very difficult to get that “perfect balance” between user friendliness and appearance. I must say you’ve done a amazing job with this. Additionally, the blog loads very quick for me on Safari. Superb Blog!

 13. This is the perfect site for anyone who hopes to understand this topic. You realize a whole lot its almost hard to argue with you (not that I actually will need toÖHaHa). You definitely put a new spin on a topic that’s been discussed for ages. Excellent stuff, just excellent!

 14. Good post. I learn something totally new and challenging on blogs I stumbleupon everyday. It’s always interesting to read articles from other authors and practice something from other sites.

 15. Woah! I’m really loving the template/theme of this website. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s challenging to get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance. I must say you have done a awesome job with this. Additionally, the blog loads extremely quick for me on Firefox. Exceptional Blog!

 16. An impressive share! I have just forwarded this onto a colleague who was doing a little research on this. And he actually ordered me lunch simply because I stumbled upon it for him… lol. So let me reword this…. Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending some time to talk about this subject here on your internet site.

 17. Woah! I’m really digging the template/theme of this site. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s difficult to get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance. I must say that you’ve done a very good job with this. In addition, the blog loads very fast for me on Internet explorer. Excellent Blog!

 18. My coder is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he’s tryiong none the less. I’ve been using WordPress on a number of websites for about a year and am anxious about switching to another platform. I have heard excellent things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress content into it? Any help would be really appreciated!

 19. Hello! I could have sworn Iíve been to this website before but after looking at many of the articles I realized itís new to me. Anyhow, Iím definitely delighted I came across it and Iíll be bookmarking it and checking back frequently!

 20. Greetings, There’s no doubt that your site may be having internet browser compatibility problems. Whenever I look at your blog in Safari, it looks fine but when opening in IE, it’s got some overlapping issues. I merely wanted to provide you with a quick heads up! Other than that, great blog!

 21. Hi, I do think this is an excellent site. I stumbledupon it ;) I will return yet again since i have book marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to help other people.

 22. You are so cool! I don’t think I have read a single thing like this before. So nice to discover somebody with a few unique thoughts on this subject matter. Really.. thanks for starting this up. This site is one thing that’s needed on the web, someone with some originality!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *