Прес-анонс. Публічна дискусія-дебати щодо нового законопроекту «Про вибори народних депутатів України»

27 жовтня в приміщенні кафе «Гармонія» (м. Чернівці, вул. Чайковського 10), відбудеться публічна дискусія-дебати на тему «Чи дозволить новий законопроект «Про вибори народних депутатів України» якісно провести чесні вибори до парламенту?».

До участі в заході запрошено представників громадських організацій, політичних партій та незалежних експертів-політологів з Західної України. В дискусії також візьме участь Денис КОВРИЖЕНКО (Директор правових програм Лабораторії законодавчих ініціатив).

Мета заходу – обговорити основні переваги та недоліки президентського законопроекту «Про вибори народних депутатів» та розглянути можливі альтернативні варіанти парламентської виборчої системи в Україні.

У рамках дискусії буде представлено позицію Громадського консорціуму виборчих ініціатив, що стосується президентського виборчого законопроекту та поінформовано присутніх про діяльність Робочої групи при Президентові України з питань удосконалення законодавства про вибори. Окрема увага буде присвячена обговоренню висновків та зауважень Венеціанської комісії і ОБСЄ/БДІПЛ, а також Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

Організатор дискусії: Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА.

Місце проведення: кафе «Гармонія» (в приміщенні обласної Філармонії).

Дата та час: 27 жовтня 2011 року, 19:45.

Контактна особа: Назар Тимощук, Громадянська мережа ОПОРА, тел.: 063 628 67 71.


Довідка. Громадський консорціум виборчих ініціатив об’єднує профільні недержавні організації – Громадянську мережу ОПОРА, Комітет виборців України, Лабораторію законодавчих ініціатив та Український незалежний центр політичних досліджень – з метою ефективного впливу на процес реформування виборчого законодавства та забезпечення його публічності. Представники Консорціуму брали участь в засіданнях робочої групи при Президентові України, яка була створена для опрацювання проекту закону «Про вибори народних депутатів України».