Дарт Вейдер, Чубакка та їх однопартійці агітують в Чернівцях

Біг-борди із зображенням осіб схожих на героїв кіносаги «Зоряні війни» з’явилися в Чернівцях (201 виборчий округ) в ніч з 14 на 15 вересня. На рекламних носіях особи з іменами Дарт Вейдер та Степан Чубакка представляються як «кандидати» та представники Інтернет партії України. На одному із біг-бордів присутня фраза «ИДУЩИЕ В ПАРЛАМЕНТ ПРИВЕТСВУЮТ ТЕБЯ».

Біг-борди містять вихідні дані. Зокрема, у вихідних даних вказано, що замовником є Інтернет партія України, друк здійснено на ТОВ «ПРИНТ», тираж – 20 примірників, відповідальний за друк – Бархатов А.В.

На офіційному сайті партії опубліковано анонс, в якому вказано, що з’їзд Інтернет партії України мав відбутися 13 вересня, проте жодної інформації про висування Дарта Вейдера та Степана Чубакки станом на 15 вересня на сайті нема. Відсутня інформація про реєстрацію чи відмову реєстрації цих осіб і на сайті Центральної виборчої комісії.

Детальніше:

Надія (Вірна) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

Websites: http://oporaua.org/, http://oporacv.org/
Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora
Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)