Дайджест, Хотинський район. Вибори без вибору…

Вибори без вибору

У ході довготермінового спостереження представнику ГМ ОПОРА Хорунжому Юрію стало відомо, що у селах Малинці, Перебиківці, Пашківці Хотинського району Чернівецької області на посади сільських голів зареєстровано лише по одному кандидатові, які до того ж є діючими головами Сільських рад. Питання, хто ж стане переможцями на виборах 31 жовтня, для відповідних сільських громади точно є риторичним.

В Хотинському районі досі не зареєстрована ТВК

«Впродовж останнього тижня проблемна ситуація з реєстрацією ТВК в Хотинському районі Чернівецької області залишається незмінною», – повідомляє спостерігач ГМ ОПОРА Хорунжий Юрій. Досі ТВК працює без державної реєстрації. Нагадаємо, що така ситуація склалась у зв’язку з відсутністю протягом останніх 6 місяців в Хотинському районі державного реєстратора, який і займається подібними речами. Незважаючи на даний факт, комісія працює в звичному режимі, за винятком відсутності кошторису та розрахунквого рахунку. Всі учасники виборчого процесу, з якими вдалося поспілкуватися представникові ГМ ОПОРА, не вбачають в цьому можливості зриву виборів. «ТВК стала заручником бізнесових війн в Хотинському районі», – такою є загальна думка щодо проблемної ситуації. 7 жовтня ТВК у повному складі направила лист-звернення до голови Хотинської РДА, голови Хотинської Районної ради та голови Чернівецької ОДА з проханням посприяти вирішенню проблеми та прискорити процес реєстрації ТВК.

Для отримання додаткової інформації відвідайте наші веб-сайти: www.opora.org.ua (Всеукраїнська організація) та www.oporacv.org (Чернівецьке представництво ГМ ОПОРИ)

Для отримання інтерв’ю чи коментарів, будь-ласка, звертайтеся:

Назар Тимощук (м. Чернівці)

· Регіональний координатор кампанії громадського спостереження в Чернівецькій області – моб. тел.: 063-628-67-71, 050-910-49-08; e-mail: n.tymoshchuk@opora.org.ua

Ольга Айвазовська (м. Київ)

  • Голова Правління ГМ ОПОРА – моб. тел. : 063-617-97-50; e-mail: a.olja@opora.org.ua

Дмитро Гнап (м. Київ)

  • Прес-секретар ГМ ОПОРА, – моб. тел.: 067-629-51-34; e-mail: info.opora@gmail.com