Чернівецька «Свобода» висунула Мельничука кандидатом в мери

26 квітня відбулась 17 партійна конференція Чернівецької міської організації ВО Свобода. Делегати з Шевченківського, Першотравневого, Садгірського районів міста Чернівці, які мали право голосу (39 з 91 присутніх) одноголосно підтримали висунення лідера обласного осередку ВО Свобода Віталія Мельничука (депутат обласної ради) кандидатом на посаду Чернівецького міського голову.

Жодної іншої кандидатури делегатами запропоновано не було. Віталій Мельничук представив присутнім програму, з якою йтиме на вибори.

Отож, за посаду Чернівецького міського голови будуть боротись п’ять вже зареєстрованих кандидатів, про що ОПОРА повідомляла раніше, а також висуванці від міської партії УДАР Олексій Коломієць та від міського осередку ВО Свобода Віталій Мельничук.

Також в журналі вхідної документації Чернівецької міської територіальної виборчої комісії 26 квітня спостерігачем Громадянської мережі ОПОРА було зафіксовано повідомлення про проведення 25 квітня партійної конференції партії ветеранів Афганістану з висунення кандидата на посаду Чернівецького міського голови.

Детальніше:

Надія (Вірна) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.