Антитютюнова боротьба у Чернівцях. Перші результати

На фото:
Задорожний Василь Дмитрович, головний лікар Обласного центру здоров’я
Тимощук Назар, координатор проекту
Хорунжий Юрій, прес-секретар

17 березня 2009 року о 12.00 годині в приміщенні конференц-залу Українського Народного Дому (вул. Ломоносова, 2) пройде прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА «Антитютюнова боротьба у Чернівцях. Перші результати». Захід відбудеться в рамках моніторингу виконання закону про заборону зовнішньої реклами тютюнових виробів. Учасники конференції представлять на розгляд результати моніторингу реклами тютюнових виробів у Чернівцях та розкажуть про перші кроки в рамках Антитютюнової Коаліції.

Серед запрошених на прес-конференції будуть працівники відділу охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, головні лікарі чернівецьких лікарень, Тимощук Назар – координатор антитютюнової кампанії ГМ ОПОРА в м. Чернівці та інші представники антитютюнової коаліції.

Інформації про проект.
Мета: Зменшити рівень споживання тютюнових виробів шляхом моніторингу способів їхньої реклами в з подальшим лобіюванням її заборони.
Географічно проект охоплюватиме 9 обласних центрів в різних частинах України, м. Київ та в 10 великих районних центрах. Отримані дані систематизують та оформлюються. Після чого проводиться інформаційні кампанії по донесення отриманих даних до: медіа, політиків, лідерів громадської думки.
Звіт за перший квартал можна прочитати тут:
http://opora.org.ua/news.php?news=1291&

Інформація: Громадянська мережа «ОПОРА» є позапартійною та фінансово незалежною загальнонаціональною мережею активістів, громадських організацій, неінституціоналізованих об’єднань громадян, органів самоорганізації населення з горизонтальною (мережевою) структурою та самоврядним управлінням на засадах багатолідерності.