Анонс. Прес-конференція. Підсумки другого туру. Результати паралельного підрахунку

8 лютого 2010 року о 10.00 Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА проводитиме прес-конференцію на тему «Підсумки другого туру. Результати паралельного підрахунку». На прес-конференції Ви почуєте про:

·    результати голосування в Україні та у Чернівецькій області; за даними ОВК та швидкого статистичного підрахунку  голосів;
·    повний звіт про порушення, проблеми, труднощі, які виникали у день голосування;
·    підсумки та оцінку усієї виборчої кампанії: діяльності штабів, органів місцевого самоврядування, ДВК, ОВК, правоохоронних органів, громадських організацій, ЗМІ.

Учасники прес-конференції:
–    Назар Тимощук, Громадянська мережа ОПОРА;
–    Юрій Хорунжий, Громадянська мережа ОПОРА;
–    Микола Костинян, Громадянська мережа ОПОРА;
–    Владислав Баранський, Громадянська мережа ОПОРА.

Прес-конференція відбудеться у конференц-залі Українського Народного Дому за адресою м. Чернівці, вулиця Ломоносова 2, перший поверх.

Інформація:
Громадянська мережа ОПОРА – незалежна, неурядова, позапартійна всеукраїнська організація, спрямована на активізацію громадян. З моменту заснування в 2005 році ОПОРА служить інтересам суспільства шляхом успішного впровадження громадських ініціатив у таких сферах, як житлово-комунальне господарство, освіта, вибори, громадський контроль.
Швидкий статистичний підрахунок (Quick count) є методом швидкого отримання результатів голосування та спостереження за якістю виборчого процесу. Цей механізм застосовують на виборах e всьому світі. В Україні він використовується вперше. Під час короткотермінового спостереження 1003 представники Громадянської мережі ОПОРА відслідковуватимуть перебіг дня голосування та будуть присутніми під час підрахунку голосів на окремо взятій виборчій дільниці. На основі результатів волевиявлення, що зафіксовані у протоколах дільничних комісій, і проводиться швидкий статистичний підрахунок голосів.

Контактна особа: Юрій Хорунжий – 0636160481, 0976621552, y.khorunzhiy@opora.org.ua