142 партії вирішили боротись за депутатські крісла в місцевих радах

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їх місцевих організацій у відповідних місцевих виборах. Таких виявилось 142. Серед них політична партія «Рідне місто», Українська Галицька партія, «Херсонці», Слов’янська партія, «Офіцерський корпус», Єдиний центр, Демальянс, парламентські (окрім Народного фронту) та інші. Тобто, тільки половина зареєстрованих партій візьмуть участь у виборах.

До 19 вересня відбувалось подання до Центральної виборчої комісії копії рішення вищого керівного органу партії про участь її місцевих організацій у відповідних виборах разом з копіями свідоцтва про реєстрацію партії та її статуту.

Від сьогодні, 21 вересня, відбувається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, проведення виборчих конференцій політичних партій для висунення кандидатів.

До 30 вересня включно триватиме подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

Зважаючи на те, що політичні сили заявили про намір брати участь у виборах, Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА розцінюватиме політичну рекламу, заходи та інші активності цих партій як передвиборчу агітацію. У випадку порушень термінів чи правил ми будемо звертатись до правоохоронних органів.

Чернівецьке представництво Громадянської мережі «ОПОРА» розпочало кампанію громадського спостереження за місцевими виборами в Чернівецькій області. Про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

За коментарями звертайтеся::

Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА
Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua