У Чернівцях зіпсували фарбою сітілайти лідера партії «Наші»

Невідомі зіпсували чорною фарбою сітілайти лідера партії «Наші» Євгена Мураєва на вул. Головній у Чернівцях. Цей факт 18 грудня зафіксували  спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. Раніше були виявлені випадки пошкодження сітілайтів у інших частинах міста, про що також повідомляли місцеві газети.

ОПОРА звернулася до представників політичної партії «Наші», аби з’ясувати, як вони збираються реагувати на подібні випадки та чи звертатимуться із заявами до правоохоронців. Однак на момент виходу матеріалу ОПОРА інформацію не отримала.

19 12 2018 muraev1

Як зазначає радниця з юридичних питань ОПОРИ Ольга Коцюруба, до початку виборчого процесу ситуацію із псування білбордів фарбою можна розцінювати лише як пошкодження майна та хуліганські дії.

В рамках виборчої кампанії такі дії можна буде кваліфікувати не лише як хуліганські, але й як перешкоджання діяльності кандидата. Правоохоронним органам варто звертати увагу на схожі інциденти, адже їхня кількість може зрости з офіційним початком агітаційної кампанії,

– каже Ольга Коцюруба.

Нагадаємо, згідно з частиною 1 статті 57 Закону України «Про вибори Президента», передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Прокоп, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій обасті, тел.: +380954900504, e-mail: prokoptar@gmail.com

Пащак Маріякомунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області