December 2018
M T W T F S S
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Звернення ГМ “ОПОРА” до батьків вступників зарахованих на місця державного замовлення

16.08.2011 | grigorij

Шановні батьки!

Ваша дитина зарахована на місце державного замовлення з єдиної причини – тому що вона продемонструвала наполегливість у навчанні та високий рівень знань.

Вимоги представників адміністрації вищого навчального закладу, де навчатиметься Ваша дитина, надати «спонсорську допомогу», «добровільний внесок», іншу матеріальну пожертву є протиправними.

ГМ “ОПОРА” закликає Вас не сплачувати такі «внесків» і готова надати Вам повну юридичну та інформаційну підтримку у разі виникнення таких непорозумінь: і зараз, коли від Вас можуть вимагати сплати коштів, і потім – якщо Ви відмовитеся їх сплачувати.

Пам’ятайте, Ваша дитина вступила власними силами на місце державного замовлення і Ви нікому не повинні за це «віддячувати». Будьте вдячними лише собі – за те, що виховали талановитого студента чи студентку, і своїй дитині – яка спромоглася з-поміж багатьох інших претендентів вибороти собі місце у престижному навчальному закладі.

У разі виникнення такого роду негараздів рекомендуємо Вам негайно звернутися до представників ГМ “ОПОРА” у Чернівецькій області за підтримкою:

телефоном: 063 616 04 81, або електроною поштою: chernivtsi@opora.org.ua, або y.khorunzhiy@opora.org.uaВідкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • Більшу частину сьогоднішнього засідання групи поправки до Виборчого кодексу розглядав лише один депутат
   На сьогоднішньому засіданні робочої групи з доопрацювання Виборчого кодексу пройшли 213 поправок. Розглянули питання загальних положень місцевих виборів, а також строків та порядку висування та умов реєстрації кандидатів у депутати. Перші півтори години засідання був присутній лише один народний депутат, потім долучилися ще двоє. Про це повідомляють присутні на засіданні представники Громадянської мережі ОПОРА.
  • Спостерігачі ОПОРИ зафіксували 748 випадків «піару» політиків на бюджетних проектах
   Цього року Кабінет Міністрів направив 3 мільярди гривень на розвиток територій. Проте їх виділення характеризується відсутністю планування, обґрунтованих пріоритетів та чітких критеріїв оцінки проектів, й вкладається в логіку боротьби за симпатії виборців. Так, протягом червня – жовтня 2018 року громадські спостерігачі зафіксували 748 випадків ймовірного використання інфраструктурних проектів та соціально-економічних заходів у цілях імовірної непрямої […]
  • ОПОРА підготувала рекомендації для Кабміну щодо виділення державних субвенцій
   Громадянська мережа ОПОРА звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з рекомендаціями щодо забезпечення більш прозорого та рівномірного розподілу субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, а також попередження випадків зловживання адміністративним ресурсом під час загальнонаціональних виборів 2019 року.