October 2018
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Звернення ГМ “ОПОРА” до батьків вступників зарахованих на місця державного замовлення

16.08.2011 | grigorij

Шановні батьки!

Ваша дитина зарахована на місце державного замовлення з єдиної причини – тому що вона продемонструвала наполегливість у навчанні та високий рівень знань.

Вимоги представників адміністрації вищого навчального закладу, де навчатиметься Ваша дитина, надати «спонсорську допомогу», «добровільний внесок», іншу матеріальну пожертву є протиправними.

ГМ “ОПОРА” закликає Вас не сплачувати такі «внесків» і готова надати Вам повну юридичну та інформаційну підтримку у разі виникнення таких непорозумінь: і зараз, коли від Вас можуть вимагати сплати коштів, і потім – якщо Ви відмовитеся їх сплачувати.

Пам’ятайте, Ваша дитина вступила власними силами на місце державного замовлення і Ви нікому не повинні за це «віддячувати». Будьте вдячними лише собі – за те, що виховали талановитого студента чи студентку, і своїй дитині – яка спромоглася з-поміж багатьох інших претендентів вибороти собі місце у престижному навчальному закладі.

У разі виникнення такого роду негараздів рекомендуємо Вам негайно звернутися до представників ГМ “ОПОРА” у Чернівецькій області за підтримкою:

телефоном: 063 616 04 81, або електроною поштою: chernivtsi@opora.org.ua, або y.khorunzhiy@opora.org.ua
Один коментар до “Звернення ГМ “ОПОРА” до батьків вступників зарахованих на місця державного замовлення”

 1. I’ve been looikng for a post like this forever (and a day)


Відкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • Робоча група щодо Виборчого кодексу передбачила на ДВК перелік партій шрифтом Брайля
   На сьогоднішньому засіданні робочої групи з доопрацювання Виборчого кодексу пройшли 147 поправок. Розглянули питання гарантій діяльності кандидатів у депутати та партій, а також роботи партійних представників, уповноважених осіб та спостерігачів. Про це повідомляють присутні на засіданні представники Громадянської мережі ОПОРА.
  • Час для зміни виборчих правил втрачено, – Айвазовська
   Попри те, що повноцінна виборча реформа та зміна правил гри навряд може відбутися у такі короткі строки напередодні ряду виборчих  кампаній, експерти все одно прогнозують перемогу проєвропейським політичним силам в Україні. Про це говорили під час річної конференції «Київського діалогу» в Берліні 16 жовтня.
  • В Україні є всі можливості для ліквідації проявів дискримінації ВПО на виборах – Клюжев
   В Україні є всі можливості для ліквідації проявів непрямої дискримінації внутрішньо переміщених осіб під час виборчого процесу. Повноцінний Державний реєстр виборців, відсутність масових проблем із документами громадян та густозаселених ізольованих поселень – це умови, які недоступні багатьом іншим країнам із внутрішнім переміщенням. Про це заявив аналітик Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев під час круглого столу «Політична […]