October 2018
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

В Чернівецькій області здійснюватиметься громадський контроль за Вступною кампанією 2011

01.06.2011 | grigorij

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА 30 травня в приміщені “Українського народного дому” провело семінар для громадських спостерігачів із зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на тему «Громадський моніторинг зовнішнього незалежного оцінювання» та «Права та обов’язки організаторів ЗНО». У тренінгу взяли участь 25 людини, які зголосились бути громадськими спостерігачами за ЗНО-2011.


Як зазначив координатор проекту в Чернівецькій області Юрій Хорунжий: ”Ми забезпечили спостерігачів необхідною інформацією про проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також вичерпним інструктажем щодо прав та обов’язків спостерігачів. Кожен зареєстрований спостерігач отримає іменне посвідчення, видане Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти».


Громадські спостерігачі від ГМ ОПОРА будуть присутні у пунктах тестування (в коридорах та аудиторіях, де абітурієнти писатимуть тести), спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.
Загалом спостерігачами Громадянської мережі Опора в Чернівецькій області буде здійснено 30 спостережень протягом всієї кампанії Зовнішнього незалежного оцінювання та в середньому покрито 50% пунктів тестування.

Чернівецьке представництво Громадянської мережі Опора інформуватиме журналістів та громадськість про проведення кампанії Зовнішнього незалежного оцінювання 2011 та повідомляти про порушення виявлені в процесі спостереження.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 063 616 04 81 та електронною адресою chernivtsi@opora.org.ua.
Один коментар до “В Чернівецькій області здійснюватиметься громадський контроль за Вступною кампанією 2011”

 1. Always renfhseirg to hear a rational answer.


Відкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • Робоча група щодо Виборчого кодексу передбачила на ДВК перелік партій шрифтом Брайля
   На сьогоднішньому засіданні робочої групи з доопрацювання Виборчого кодексу пройшли 147 поправок. Розглянули питання гарантій діяльності кандидатів у депутати та партій, а також роботи партійних представників, уповноважених осіб та спостерігачів. Про це повідомляють присутні на засіданні представники Громадянської мережі ОПОРА.
  • Час для зміни виборчих правил втрачено, – Айвазовська
   Попри те, що повноцінна виборча реформа та зміна правил гри навряд може відбутися у такі короткі строки напередодні ряду виборчих  кампаній, експерти все одно прогнозують перемогу проєвропейським політичним силам в Україні. Про це говорили під час річної конференції «Київського діалогу» в Берліні 16 жовтня.
  • В Україні є всі можливості для ліквідації проявів дискримінації ВПО на виборах – Клюжев
   В Україні є всі можливості для ліквідації проявів непрямої дискримінації внутрішньо переміщених осіб під час виборчого процесу. Повноцінний Державний реєстр виборців, відсутність масових проблем із документами громадян та густозаселених ізольованих поселень – це умови, які недоступні багатьом іншим країнам із внутрішнім переміщенням. Про це заявив аналітик Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев під час круглого столу «Політична […]