December 2018
M T W T F S S
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

В Чернівецькій області здійснюватиметься громадський контроль за Вступною кампанією 2011

01.06.2011 | grigorij

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА 30 травня в приміщені “Українського народного дому” провело семінар для громадських спостерігачів із зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на тему «Громадський моніторинг зовнішнього незалежного оцінювання» та «Права та обов’язки організаторів ЗНО». У тренінгу взяли участь 25 людини, які зголосились бути громадськими спостерігачами за ЗНО-2011.


Як зазначив координатор проекту в Чернівецькій області Юрій Хорунжий: ”Ми забезпечили спостерігачів необхідною інформацією про проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також вичерпним інструктажем щодо прав та обов’язків спостерігачів. Кожен зареєстрований спостерігач отримає іменне посвідчення, видане Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти».


Громадські спостерігачі від ГМ ОПОРА будуть присутні у пунктах тестування (в коридорах та аудиторіях, де абітурієнти писатимуть тести), спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.
Загалом спостерігачами Громадянської мережі Опора в Чернівецькій області буде здійснено 30 спостережень протягом всієї кампанії Зовнішнього незалежного оцінювання та в середньому покрито 50% пунктів тестування.

Чернівецьке представництво Громадянської мережі Опора інформуватиме журналістів та громадськість про проведення кампанії Зовнішнього незалежного оцінювання 2011 та повідомляти про порушення виявлені в процесі спостереження.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 063 616 04 81 та електронною адресою chernivtsi@opora.org.ua.Відкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • Робочій групі залишилось розглянути 922 поправки до Виборчого кодексу
   На сьогоднішньому засіданні робочої групи з доопрацювання Виборчого кодексу пройшли 158 поправок. Закінчили розгляд питань виборів депутатів сільських, селищних, міських, районних у містах рад. Крім того, на початку засідання перетнули показник у 3296 поправок, а, отже, до завершення опрацювання документу залишилось лише 1000 поправок. Про це повідомляють присутні на засіданні представники Громадянської мережі ОПОРА.
  • Більшу частину сьогоднішнього засідання групи поправки до Виборчого кодексу розглядав лише один депутат
   На сьогоднішньому засіданні робочої групи з доопрацювання Виборчого кодексу пройшли 213 поправок. Розглянули питання загальних положень місцевих виборів, а також строків та порядку висування та умов реєстрації кандидатів у депутати. Перші півтори години засідання був присутній лише один народний депутат, потім долучилися ще двоє. Про це повідомляють присутні на засіданні представники Громадянської мережі ОПОРА.
  • Спостерігачі ОПОРИ зафіксували 748 випадків «піару» політиків на бюджетних проектах
   Цього року Кабінет Міністрів направив 3 мільярди гривень на розвиток територій. Проте їх виділення характеризується відсутністю планування, обґрунтованих пріоритетів та чітких критеріїв оцінки проектів, й вкладається в логіку боротьби за симпатії виборців. Так, протягом червня – жовтня 2018 року громадські спостерігачі зафіксували 748 випадків ймовірного використання інфраструктурних проектів та соціально-економічних заходів у цілях імовірної непрямої […]