October 2017
M T W T F S S
« Sep    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Змагання з автореслінгу в Чернівцях відбувалось з агітацією за «Громадянську позицію»

18.10.2015 | grigorij

Ввечері 17 жовтня в Чернівцях біля Калинівського ринку представники політичної партії «Громадянська позиція» спільно з громадською організацією «Автоклуб» організували змагання авто реслінгу. Як вдалось з’ясувати ОПОРІ, захід, незважаючи на те, що містив політичну рекламу партії, не був профінансований за кошти виборчого фонду, що є порушенням закону «Про місцеві вибори».

Один із організаторів перегонів Іван Мельничук є кандидатом в депутати до міської ради по 13 виборчому окрузі від партії «Громадянська позиції». Змагання організовані на вулицях, які входять до округу № 13.

На сцені для вручення нагород переможцям змагань були прапори та агітаційний намет «Громадська позиція», а також під сценою висів великий плакат політичної сили. Переможців нагороджували дипломами та кубками. Під час спілкування з організаторами заходу виявилось, що захід профінансовала громадська організація «Автоклуб». А учасники змагань стверджують, що зробили внесок у розміри 250 грн. для участі в перегонах.

Голова міської парторганізації «Громадянська позиція» В’ячеслав Кишлярук спершу повідомив спостерігачеві, що Іван Мельничук (кандидат від партії) оплатив захід «з власної кишені». Коли спостерігач зауважив, що під час заходу представники партії повідомили, що оплата здійснена Громадською організацією «Автоклуб», В’ячеслав Кишлярук сказав, що це правда і що Іван Мельничук є членом цієї організації.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Згідно п.6 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори», передвиборна агітація здійснюється за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі. Використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється. Підтримка місцевою організацією партії, яка висунула кандидатів на місцевих виборах, кандидатами від свого імені проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрацій фільмів, телепередач чи інших публічних заходів, а також проведення зазначених публічних заходів на підтримку місцевої організації партії, кандидата може здійснюватися лише у разі фінансування таких заходів із коштів власного виборчого фонду.

Розпочала роботу гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі бажаючі можуть задзвонити за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення. А про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

За коментарями звертайтесь:
Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua
Наталія Шадна, тел. +380955908493
Коментарів: 2 до “Змагання з автореслінгу в Чернівцях відбувалось з агітацією за «Громадянську позицію»”

 1. Ось мені просто цікаво!
  А як ж це ви нічого не повідомляєте про проведення “Мотокросу” і агітаційної діяльності під час даного заходу ПП “Солідарність”?
  Вам напевно страшно писати про діяльність політичних партій, що находяться при владі?


 2. Пані Алісо! Якщо у Вас є факти агітації під час заходу, просимо надати. Ми, можливо, не скрізь встигаємо. Тому будемо дуже вдячні Вам за такі факти! Дякуємо за пильність!


Відкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • Імітація парламентської дискусії – загроза виборчій реформі
   Провальні результати голосування парламенту щодо 3-х законопроектів про вибори народних депутатів актуалізують необхідність започаткування якісного, інклюзивного політичного діалогу між усіма зацікавленими сторонами. Імітація парламентської дискусії не може призвести до будь-якого предметного рішення, у тому числі і щодо запровадження пропорційної системи з відкритими списками на виборах народних депутатів України.
  • Виборчий процес у 201 ОТГ відповідає базовим вимогам законодавства - ОПОРА
   На поточний момент виборчий процес відповідає базовим вимогам законодавства, є достатньо конкурентним та не супроводжується порушеннями чи факторами, які здатні поставити під сумнів належну організацію і проведення голосування. Однак дестабілізуючим фактором виборчого процесу є правова невизначеність окремих виборчих процедур, яка була спричинена незадовільною якістю чинного Закону України «Про місцеві вибори». Про це йшла мова під час […]
  • ПРОМІЖНИЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ НА ПЕРШИХ МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ У ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ (30.09.2017 – 18.10.2017)
   29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори у 201 об’єднаній територіальній громаді. Виборчі процеси офіційно розпочалися 9 вересня і охоплюють територіальні громади в усіх без виключення областях України.  Найбільша кількість перших виборів у об’єднаних громадах відбувається у Дніпропетровській (19) та Волинській областях (19), натомість у Закарпатській  та Миколаївській областях відбувається виборчий процес лише у одній […]