December 2017
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Змагання з автореслінгу в Чернівцях відбувалось з агітацією за «Громадянську позицію»

18.10.2015 | grigorij

Ввечері 17 жовтня в Чернівцях біля Калинівського ринку представники політичної партії «Громадянська позиція» спільно з громадською організацією «Автоклуб» організували змагання авто реслінгу. Як вдалось з’ясувати ОПОРІ, захід, незважаючи на те, що містив політичну рекламу партії, не був профінансований за кошти виборчого фонду, що є порушенням закону «Про місцеві вибори».

Один із організаторів перегонів Іван Мельничук є кандидатом в депутати до міської ради по 13 виборчому окрузі від партії «Громадянська позиції». Змагання організовані на вулицях, які входять до округу № 13.

На сцені для вручення нагород переможцям змагань були прапори та агітаційний намет «Громадська позиція», а також під сценою висів великий плакат політичної сили. Переможців нагороджували дипломами та кубками. Під час спілкування з організаторами заходу виявилось, що захід профінансовала громадська організація «Автоклуб». А учасники змагань стверджують, що зробили внесок у розміри 250 грн. для участі в перегонах.

Голова міської парторганізації «Громадянська позиція» В’ячеслав Кишлярук спершу повідомив спостерігачеві, що Іван Мельничук (кандидат від партії) оплатив захід «з власної кишені». Коли спостерігач зауважив, що під час заходу представники партії повідомили, що оплата здійснена Громадською організацією «Автоклуб», В’ячеслав Кишлярук сказав, що це правда і що Іван Мельничук є членом цієї організації.

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Згідно п.6 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори», передвиборна агітація здійснюється за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі. Використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється. Підтримка місцевою організацією партії, яка висунула кандидатів на місцевих виборах, кандидатами від свого імені проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрацій фільмів, телепередач чи інших публічних заходів, а також проведення зазначених публічних заходів на підтримку місцевої організації партії, кандидата може здійснюватися лише у разі фінансування таких заходів із коштів власного виборчого фонду.

Розпочала роботу гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі бажаючі можуть задзвонити за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення. А про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

За коментарями звертайтесь:
Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua
Наталія Шадна, тел. +380955908493
Коментарів: 2 до “Змагання з автореслінгу в Чернівцях відбувалось з агітацією за «Громадянську позицію»”

 1. Ось мені просто цікаво!
  А як ж це ви нічого не повідомляєте про проведення “Мотокросу” і агітаційної діяльності під час даного заходу ПП “Солідарність”?
  Вам напевно страшно писати про діяльність політичних партій, що находяться при владі?


 2. Пані Алісо! Якщо у Вас є факти агітації під час заходу, просимо надати. Ми, можливо, не скрізь встигаємо. Тому будемо дуже вдячні Вам за такі факти! Дякуємо за пильність!


Відкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • 3 роки ВР: Стан розгляду та тематика законопроектів
   Половина як ініційованих, так і ухвалених законопроектів нинішнього скликання Верховної Ради стосується економічної політики та галузевого розвитку. Як наслідок —відповідні комітети виявилися найбільш завантаженими. Загалом же близько третини ініційованих законопроектів досі опрацьовуються в профільних комітетах. У цьому матеріалі з серії "3 роки Верховній Раді" Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, як розглядаються всі законодавчі ініціативи цього періоду.
  • 3 роки ВР: Відвідуваність засідань комітетів
   Народні депутати активніше відвідують засідання комітетів, ніж голосують у сесійній залі. Серед 419 народних обранців лише вісім парламентарів відвідали всі засідання свого профільного комітету, натомість 16 парламентарів прогуляли понад 90% відповідних засідань. Одним з найважливіших аспектів роботи народного депутата України є відвідування засідань профільних комітетів. У серії матеріалів "3 роки Верховній Раді" ОПОРА проаналізувала, наскільки сумлінно […]
  • 3 роки ВР: Як багато "наподавали" законодавчих ініціатив
   За три роки роботи Верховної Ради восьмого скликання було зареєстровано майже шість тисяч проектів законів. Проте лише кожен дев'ятий законопроект має перспективи ухвалення. В цьому матеріалі з серії "3 роки Верховній Раді" ОПОРА проаналізувала всі законодавчі ініціативи цього періоду.