July 2018
M T W T F S S
« May    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Суд відмовив у задоволенні трьох позовів проти кандидата Віталія Михайлішина та Чернівецької міської ради

06.10.2012 | grigorij

6 жовтня 2012 року Чернівецький окружний адміністративний суд повністю відмовив у задоволенні трьох адміністративних позовів:

1. Кандидата Максима Бурбака до кандидата Віталія Михайлішина.

2. Кандидатки Галини Марараш до кандидата Віталія Михайлішина.

3. Кандидата Максима Бурбака до Чернівецької міської ради, Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача Михайлішина В.М.

У першому позові кандидат Максим Бурбак (Об’єднана опозиція «Батьківщина») просив суд визнати протиправними дії кандидата у народні депутати України Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів) щодо здійснення передвиборної агітації у формі підтримки проведення 2 та 3 жовтня 2012 року концертів Олександра Буйнова в Літньому театрі. Нагадаємо, раніше ОПОРА вже повідомляла про агітаційний концерт за участі іноземного співака та про афіші цього концерту на вхідних дверях дитячих садочків міста Чернівці.

Постанова суду:

У другому позові кандидат Галина Марараш (201 виборчий округ, УДАР) просила суд визнати протиправними дії кандидата Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів) щодо розміщення матеріалів передвиборної агітації на будівлі дошкільної дитячої установи комунальної форми власності, а також щодо проведення передвиборної агітації за участі іноземців. А також просила зобов’язати кандидата Віталія Михайлішина утриматися від таких дій надалі.

Постанова суду:

У третьому позові кандидат Максим Бурбак (Об’єднана опозиція «Батьківщина») просив суд визнати протиправною бездіяльність Чернівецької міської ради та Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради з невжиття заходів щодо вилучення з приміщень будівель комунальної власності матеріалів передвиборної агітації. А також зобов’язати відповідачів усунути ці порушення виборчого законодавства.

Постанова суду:

Як ми вже зазначали, суд повністю відмовив у задоволенні цих позовів. Позивачі мають намір оскаржувати ці рішення до Вінницького апеляційного адміністративного суду. Разом з тим, у ході розгляду цих справ стали відомими цікаві подробиці щодо організації концерту Олександра Буйнова та щодо засновників ордену «За заслуги перед містом». Ці подробиці з фотокопіями відповідних документів читайте невдовзі у наступних повідомленнях.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71
 • RSS Новини ОПОРА

  • Липень у ВР: як депутати ходили та голосували
   Цього місяця у стінах Верховної Ради було 8 пленарних днів. За цей час кожен із народних обранців мав можливість 314 разів проголосувати за питання порядку денного. Проте понад третину з них, 117 (або 37%), були технічного характеру (розгляд за скороченою процедурою, включення до порядку денного). Ще 150 разів (48%) нардепи голосували за поправки до законопроектів. […]
  • Чи збереться робоча група щодо Виборчого кодексу до вересня?
   Сьогодні робоча група щодо Виборчого кодексу не змогла зібратись на засідання таким складом, аби розпочати розгляд поправок. Про це повідомляють присутні на засіданні представники Громадянської мережі ОПОРА.
  • Законопроект №6240 у Комітеті: розглянути (,) не можна (,) зволікати
   Вчора законопроект щодо виборчих прав ВПО та трудових мігрантів вперше з’явився у порядку денному Комітету правової політики та правосуддя більше, ніж через рік. Чи варто очікувати зрушення цього питання з мертвої точки?