September 2018
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Суд відмовив у задоволенні трьох позовів проти кандидата Віталія Михайлішина та Чернівецької міської ради

06.10.2012 | grigorij

6 жовтня 2012 року Чернівецький окружний адміністративний суд повністю відмовив у задоволенні трьох адміністративних позовів:

1. Кандидата Максима Бурбака до кандидата Віталія Михайлішина.

2. Кандидатки Галини Марараш до кандидата Віталія Михайлішина.

3. Кандидата Максима Бурбака до Чернівецької міської ради, Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача Михайлішина В.М.

У першому позові кандидат Максим Бурбак (Об’єднана опозиція «Батьківщина») просив суд визнати протиправними дії кандидата у народні депутати України Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів) щодо здійснення передвиборної агітації у формі підтримки проведення 2 та 3 жовтня 2012 року концертів Олександра Буйнова в Літньому театрі. Нагадаємо, раніше ОПОРА вже повідомляла про агітаційний концерт за участі іноземного співака та про афіші цього концерту на вхідних дверях дитячих садочків міста Чернівці.

Постанова суду:

У другому позові кандидат Галина Марараш (201 виборчий округ, УДАР) просила суд визнати протиправними дії кандидата Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів) щодо розміщення матеріалів передвиборної агітації на будівлі дошкільної дитячої установи комунальної форми власності, а також щодо проведення передвиборної агітації за участі іноземців. А також просила зобов’язати кандидата Віталія Михайлішина утриматися від таких дій надалі.

Постанова суду:

У третьому позові кандидат Максим Бурбак (Об’єднана опозиція «Батьківщина») просив суд визнати протиправною бездіяльність Чернівецької міської ради та Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради з невжиття заходів щодо вилучення з приміщень будівель комунальної власності матеріалів передвиборної агітації. А також зобов’язати відповідачів усунути ці порушення виборчого законодавства.

Постанова суду:

Як ми вже зазначали, суд повністю відмовив у задоволенні цих позовів. Позивачі мають намір оскаржувати ці рішення до Вінницького апеляційного адміністративного суду. Разом з тим, у ході розгляду цих справ стали відомими цікаві подробиці щодо організації концерту Олександра Буйнова та щодо засновників ордену «За заслуги перед містом». Ці подробиці з фотокопіями відповідних документів читайте невдовзі у наступних повідомленнях.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71
 • RSS Новини ОПОРА

  • Більше 60% українців стали свідками виборчих правопорушень
   Більше 60% українців стали свідками виборчих правопорушень, зокрема порушень правил передвиборчої агітації. Подібні порушення часто залишаються безкарними, що допоможе змінити законопроект №8270. Про це розповіла представниця ОПОРИ Ольга Коцюруба 20 вересня, у перший день роботи IV Львівського форуму кримінальної юстиції.
  • Верховна Рада оновила склад ЦВК
   Верховна Рада України оновила склад Центральної виборчої комісії, звільнивши старих членів та затвердивши кожну кандидатуру на посаду члена ЦВК. Відповідне рішення підтримали депутати під час засідання 20 вересня.
  • У Києві обговорили інструменти належного діалогу «влада-громада»
   Готовність представників об’єднаних територіальних громад до участі у процесах ухвалення рішень з боку влади та мешканців, необхідність використання ефективних механізмів залучення громадян до формування, розробки та реалізації важливих для громади рішень, практичні аспекти імплементації двостороннього діалогу «влада-громада», а також актуалізація та підтримка проекту Закону України «Про публічні консультації» (№7453 від 27.12.2017) і залучення громадян до […]