April 2018
M T W T F S S
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Руслан Панчишин дарував телефони в Хотині на День незалежності

30.08.2012 | grigorij

Кандидат у народні депутати України по 204 округу (самовисуванець) Руслан Панчишин під час проведення районної спартакіади серед людей з обмеженими можливостями 24 серпня у Хотині від імені “Благодійного фонду Руслана Панчишина” вручив 3 мобільні телефони учасникам спартакіади. Зокрема, 2 телефони отримали керівники осередків товариства інвалідів в Хотинському районі: Гайсенюк В. І., який є головою районного товариства інвалідів та Черновська Л. І., яка очолює осередок товариства в с. Клішківці.

Після отримання подарунку від кандидата в народні депутати, Гайсенюк Віктор Іванович закликав членів свого товариства голосувати за Руслана Панчишина:

Сам захід, на якому відбувалось це дійство, був організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Хотинської районної державної адміністрації.

Ці дії підпадають під частину 13 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, яка встановлює, що:
Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів … Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, …, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Громадянська мережа ОПОРА буде звертатися із цим фактом до ЦВК з вимогою вжити відповідних заходів і припинити порушення Закону кандидатом Панчишиним.

Нагадаємо, що у липні Руслана Панчишина виключили з партії “Фронт змін” за те, що від його імені пенсіонерам кількох районів (Хотинському, Сокирянському та Кельменецькому – які входять до 204 виборчого округу) роздавали борошно, по 5 кг в одні руки. Ще раніше, 20 вересня 2011 року, депутати Новодністровської міської ради достроково припинили повноваження Руслана Панчишина на посаді міського голови. Він звернувся до Сокирянського районного суду, який 23 листопада 2011 року відмовив панові Панчишину в задоволенні позовних вимог. Але 12 квітня 2012 року Вінницький апеляційний адміністративний суд відновив його на посаді і визнав рішення депутатів Новодністровської міської ради незаконним. Невдовзі, 23 квітня 2012 року, Вищий адміністративний суд України призупинив дію цього рішення Вінницького адміністративного апеляційного суду.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71Відкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • Комітет правової політики розглянув кандидатів у ЦВК – слово за ВР
   Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував парламенту звільнити 13 чинних членів Центральної виборчої комісії, строк повноважень яких закінчився, та визначитись шляхом голосування щодо внесених Президентом України 14 кандидатур у члени ЦВК. Відповідні рішення були прийняті під час засідання Комітету в середу, 18 квітня.
  • Експерти ОПОРИ переймають досвід невідворотності покарань за виборчі злочини в Італії
   Представники Громадянської мережі ОПОРА відправились на навчання до Італії, аби перейняти досвід колег щодо практики покарань за виборчі злочини. Тож надалі ми інформуватимемо вас про найцікавіші аспекти італійського законодавства.
  • 5 порад парламенту, як (НЕ) змінити склад ЦВК
   У середу, 18 квітня, Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя розглядатиме два важливих питання: звільнення чинних членів Центральної виборчої комісії та призначення нових. За результатами розгляду Комітет повинен підготувати парламенту рекомендації щодо всіх осіб, яких звільнятимуть та призначатимуть. Зважаючи на актуальність даного питання, Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, які рішення Комітету та Верховної Ради […]