January 2018
M T W T F S S
« Nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Громадянське суспільство | Політика і влада | Освіта | Культура | Блог | Media

Архів:

Руслан Панчишин дарував телефони в Хотині на День незалежності

30.08.2012 | grigorij

Кандидат у народні депутати України по 204 округу (самовисуванець) Руслан Панчишин під час проведення районної спартакіади серед людей з обмеженими можливостями 24 серпня у Хотині від імені “Благодійного фонду Руслана Панчишина” вручив 3 мобільні телефони учасникам спартакіади. Зокрема, 2 телефони отримали керівники осередків товариства інвалідів в Хотинському районі: Гайсенюк В. І., який є головою районного товариства інвалідів та Черновська Л. І., яка очолює осередок товариства в с. Клішківці.

Після отримання подарунку від кандидата в народні депутати, Гайсенюк Віктор Іванович закликав членів свого товариства голосувати за Руслана Панчишина:

Сам захід, на якому відбувалось це дійство, був організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Хотинської районної державної адміністрації.

Ці дії підпадають під частину 13 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, яка встановлює, що:
Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів … Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, …, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Громадянська мережа ОПОРА буде звертатися із цим фактом до ЦВК з вимогою вжити відповідних заходів і припинити порушення Закону кандидатом Панчишиним.

Нагадаємо, що у липні Руслана Панчишина виключили з партії “Фронт змін” за те, що від його імені пенсіонерам кількох районів (Хотинському, Сокирянському та Кельменецькому – які входять до 204 виборчого округу) роздавали борошно, по 5 кг в одні руки. Ще раніше, 20 вересня 2011 року, депутати Новодністровської міської ради достроково припинили повноваження Руслана Панчишина на посаді міського голови. Він звернувся до Сокирянського районного суду, який 23 листопада 2011 року відмовив панові Панчишину в задоволенні позовних вимог. Але 12 квітня 2012 року Вінницький апеляційний адміністративний суд відновив його на посаді і визнав рішення депутатів Новодністровської міської ради незаконним. Невдовзі, 23 квітня 2012 року, Вищий адміністративний суд України призупинив дію цього рішення Вінницького адміністративного апеляційного суду.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71Відкоментувати • RSS Новини ОПОРА

  • Новації вступної кампанії 2018 року, які має знати кожен абітурієнт
   9 січня стартує реєстрація на пробне ЗНО 2018 року. Перш ніж визначитися з переліком предметів, Громадянська мережа ОПОРА радить ознайомитися з важливими новаціями вступної кампанії, що затверджені Міністерством освіти і науки України. Адже поінформованість про процедури та їх розуміння абітурієнтами є важливим фактором успішного вступу.
  • 3 роки ВР: Результативна законотворчість
   Проблема результативного ухвалення ініційованих законопроектів залишається актуальною для більшості депутатів Верховної Ради. Лише 18 народних обранців можуть похизуватися тим, що хоча б один з чотирьох законопроектів їхнього співавторства набув чинності. У даному матеріалі з серії "3 роки Верховній Раді" Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала голосування депутатів.
  • ОПОРА: Більшість інцидентів у день голосування на виборах в ОТГ – через недостатній рівень компетентності членів ДВК
   Протягом дня голосування на виборах у об’єднаних територіальних громадах 24 грудня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА не виявили суттєвих порушень, які за своїми масштабами та наслідками можуть мати негативний вплив на перебіг голосування та спотворити результати волевиявлення виборців.  Більшість проблем та інцидентів, які фіксувались, були результатом фахової непідготовленості і недостатнього рівня компетентності членів дільничних виборчих комісій.